استودیوی انیمیشن شهید آوینی با حضور فرمانده نیروی مقاومت بسیج رونمایی شد

به گزارش ایرنا، در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام طائب در بازید از قسمت های مختلف موسسه شهید آوینی و گفت و گو با انیمیشن سازان این موسسه از چگونگی ساخت انیمیشن در این موسسه از نزدیک بازدید کرد.
وی همچنین در ادامه بر حرکت بسیج در عرصه فرهنگ تاکید کرده و خواستار ادامه فعالیت های فرهنگی هنری بسیج و فراهم آوردن حضور بسیجیان در این عرصه شد.
طائب در ادامه در بازدید از استودیوی ساخت انیمیشن با امکانات این استودیو آشنا شدو با نحوه ساخت انیمیشن در این استودیو آشنا شد.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج در ادامه این بازدید در گفت وگو با خبرنگاران گفت: ایجاد زمینه های مناسب فرهنگی خنری برای فعالیت بسیجیان یکی از وظایف نیروی مقاومت بسیج است.
وی افزود: ما وظیفه داریم با فراهم آوردن زمینه حضور بسیجیان در عرصه ادبیات، هنر و... استعدادهای موجود را شناسایی و در راستای شکوفایی آن تلاش کنیم.
طائب در ادامه خاطر نشان کرد: موسسه آوینی از جمله نهادهایی است که تاکنون در فراهم آوردن امکانات لازم برای خلق آثار انقلابی در بخش سینما، تلویزیون ، انیمیشن و... فعالیت های قابل تاملی داشته است و امروز نیز پس از 3 سال تلاش مداوم شاهد افتتاح سامانه موشن‌کپچر و رندرفارم استودیوی انیمیشن سازی در این موسسه هستیم.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج در ادامه اظهار امیدواری کرد که با روند رو به رشد تکنولوژی های اینچنینی آثار فاخری در زمینه اشاعه فرهنگ انقلاب و دفاع مقد خلق شده و به جوانان ارائه شود.
وی با تاکید بر استفاده از ابزار نوین برای مقابله با تهدیدات نرم دشمنان گفت: با استفاده از ابزار نوین هنری همچون انیمیشن می توان با تهدیدات نرمی که این روزها از سوی دشمنان شاهد هستیم مقابله کرد.

/ 0 نظر / 18 بازدید