کتاب فضایل بسم الله رونمایی شد

محمد رضا کمره ای مسوول برپایی جشنواره بسم الله روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : جشنواره بسم الله که علاوه بر تهران همزمان در شش کشور شامل ایتالیا ، تونس ، ترکمنستان ، پاکستان ، قرقیزستان و تاجیکستان در حال برگزاری است ، در ادامه فعالیت خود در تهران ،‌ یکشنبه شب به محل مجموعه سینمایی پردیس ملت رفت و اثار این جشنواره طی مراسمی در این مکان رونمایی شد .
وی افزود : نمایش اثار جشنواره یسم الله تا پنجم مهرماه در مجموعه سینمایی پردیس ملت ادامه دارد و در مراسم گشایش این جشنواره در پردیس ملت کتاب خواص و فضایل بسم الله رونمایی شد .
کمره ای یادآور شد که این جشنواره که در چهاربخش پوستر ، لگوتایپ ، جنبی با موضوع صلح بشریت و خوشنویسی سنتی برگزار می شود پس از پردیس سینمایی ملت از تاریخ پنجم تا یازدهم مهرماه در مجلس شورای اسلامی ویژه نمایندگان مجلس برگزار می شود .
مسوول برپایی جشنواره بسم الله گفت : مراسم رونمایی اثار ششمین جشنواره بسم الله در پردیس سینمای ملت یکشنبه شب پس از مراسم افطار با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، هنرمندان و علاقه مندان به هنر های اسلامی برگزار شد.
به گفته وی در این مراسم شرکت کنندگان از بخشی از اثار پوستر و لوگوتایپ طراحان گرافیک داخلی و حارجی در زمینه کتابت ایه مبارک بسم الله یازدید کردند .

/ 0 نظر / 19 بازدید