بی پولی در ارسباران اکران می شود

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرهنگی هنری منطقه 3 ، فیلم "بی پولی "به نویسندگی و کارگردانی حمید نعمت الله روایتی است کمدی از زندگی جمعی از جوانان بیکار که برای حل مشکل بی پولی خود به راهکارهای متفاوتی فکر می کنند اما...
این فیلم در جشنواره فجر سال 87 موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زند ( لیلا حاتمی ) شد و در چندین رشته نیز کاندید سیمرغ بوده است و تا کنون به نمایش عمومی در نیامده است.
این برنامه به حضور حمید نعمت الله ( نویسنده و کارگردان ) ، مصطفی شایسته (تهیه کننده )، علایی (منتقد) و جمعی از بازیگران و عوامل فیلم روز یکشنبه 22 شهریور ماه از ساعت 20 درآمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
**
نمایشگاه شور و شیدایی در خاتم
نگارخانه فرهنگسرای خاتم با هدف معرفی استعداد های نو و خلاق در زمینه هنرخوشنویسی اقدام به برگزاری نمایشگاه تابلو خطی با عنوان " شور شیدایی " کرده است.
به گزارش ایرنا روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 18؛ این نمایشگاه شامل 35 تابلو خط نستعلیق از آثار : موسی عزت نشان ، مرضیه واحدی ، فاطمه خانلر لو ، مریم فتحعلی است.
علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانندتا تاریخ 30 شهریور ماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 16 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 12 به فرهنگسرای خاتم مراجعه کنند.

/ 1 نظر / 10 بازدید