خانه بی پرنده نوروز 89 در شبکه تهران

امیرحسین شرفی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: سریال خانه بی پرنده داستان دختربچه ای است که در دوران کودکی گم شده و بعد از 20 سال که پیدا می شود برای خانواده خود مشکلاتی را بوجود می آورد.
وی افزود: تلاش ما در ساخت این سریال بر این است تا به هویت انسان ها بپردازیم.
این تهیه کننده سینما یادآور شد: حدود دو سال و نیم است که بر روی این اثر تلویزیونی کار می کنم و مسئولان سیما نیز بر روی این اثر تلویزیونی توجه بسیاری دارند.
شرفی در ادامه عنوان کرد: در ساخت این اثر تلویزیونی "نیم نگاهی" به دوران دفاع مقدس داشتم و لوکیشن های این اثر نیز در تهران و خرمشهر خواهد بود.
وی در ادامه عنوان کرد: ساخت این سریال از اوایل مهرماه آغاز شده و برای پخش در عید نوروز سال 89 در شبکه تهران آماده می شود.
به گفته وی تاکنون حضور هوشنگ توکلی و میر طاهر مظلومی در این اثر تلویزیونی قطعی شده و 10 بازیگر برتر سینما نیز در آن حضور خواهند داشت.
شرفی درباره بازی میرطاهر مظلومی در این سریال گفت: برخلاف آنچه تاکنون از مظلومی در آثار سینمایی و تلویزیونی دیده ایم ، بازیگر در خانه بی پرنده نقشی متفاوت و بسیار جدی را ایفا می کند.
وی ادامه داد : مظلومی نقش یک بازاری را ایفا می کند که در این داستان با فراز و فرود های بسیاری روبرو شده و نقش بسیاردشواری دارد. با توجه به توانایی این بازیگر اطمینان دارم که این نقش را بخوبی ایفا می کند.
این تهیه کننده تلویزیون در ادامه اظهار امیدواری کرد سریال خانه بی پرنده یکی از آثار ماندگاری باشد که تاکنون در صدا و سیما ساخته شده است.

/ 0 نظر / 14 بازدید