تالار محراب میزبان

سعید حسنلو روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: "رویای شیشه ای" توسط گروه هفت اجرا می شود و نویسندگی آن را مسعود هاشمی نژاد بر عهده دارد.
وی مضمون "رویای شیشه ای" را کمدی - اجتماعی عنوان کرد و افزود: مریم یحیی فرد، رضا جعفری، فاطمه رضایی، حسن محمدیار، یوسف کشت کار و مسعود شامی در این نمایش ایفای نقش می کنند.
حسنلو گفت: در این نمایش داستان دو خانواده روایت می شود که در خانه ای دو طبقه زندگی می کنند اما اتفاقاتی روی می دهد که منجر به از هم پاشیدگی خانواده ها می شود و نام "رویای شیشه ای" نیز بر گرفته از یکی از شخصیت های نمایش است که به مواد مخدر "شیشه" اعتیاد دارد.
وی از "رویای شیشه ای" به عنوان پنجمین کار مشترک خود با هاشمی نژاد نام برد و افزود: تمامی متن های نمایش های گروه هفت که تاکنون به روی صحنه رفته از جمله "گرفتار سکون در آنتی اکت"، "مرد مصلوب به گاو مرده" و "پیک نیک در میدان جنگ" توسط هاشمی نژاد نوشته و بصورت مسترک کارگردانی شده است.
وی تصریح کرد: نمایش "رویای شیشه ای" توسط یک گروه 10 نفره از شهرستان هشتگرد و بدون هیچ کمکی از سازمان یا ارگان خاصی اجرا می شود و امیدارم زحمات گروه با استقبال تماشاگران جبران شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید